[+48] 513 091 363

Centrum Budowlane

Sprzedaż materiałów budowlanych oraz wykończeniowych

W ramach sprzedaży materiałów budowlanych obsługujemy firmy budowlane oraz indywidualnych inwestorów. Na bieżąco posiadamy w sprzedaży podstawowe materiały do budowy budynków oraz kompleksowego jego wykończenia. Realizujemy również nietypowe zamówienia wg. indywidualnych ustaleń z inwestorem.

W swojej ofercie posiadamy cement, pustaki / cegły, stal, pokrycia dachowe, więźbę dachową, izolacje elewacyjne (styropian / wełna), wyprawy elewacyjne, kostkę brukową farby zewnętrzne / wewnętrzne, silikony, mat. malarskie, art. elektryczne, atr. hydrauliczne, ceramikę, profile do zabudowy k-g, płyty k-g, tarcica, narzędzia i elektronarzędzia.

Do naszego asortymentu sprzedaży dołączyliśmy również obuwie oraz odzież ochronną.

Jesteśmy jedynym w swoim rejonie dystrybutorem farb i tynków firmy BOLIX oraz KOSBUD. Posiadamy mieszalniki tych firm, w związku z czym od razu jesteśmy w stanie przygotować dla klienta wybrany kolor jak również “dorobić” go w przypadku gdy go zabraknie.
Zapewniamy doradztwo, fachową pomoc w doborze materiałów budowlanych oraz BEZPŁATNĄ wycenę. Jesteśmy elastyczni na propozycje klienta, z nami można się targować.

Zakupiony towar jesteśmy w stanie zawieść pod wskazany adres wraz z rozładunkiem.

Tabor samochodowo –maszynowy składa się z busów, lawet, pojazdu ciężarowego - wywrotka z HDS-em, koparko-ładowarki, mini koparki gąsienicowej, rusztowań Baumann, oraz zagęszczarek.

Firma AZ-BUD jest również producentem siatki ogrodzeniowej plecionej oraz słupków ogrodzeniowych. Produkcja odbywa się na bieżąco na terenie Centrum Budowlanego.

Jesteśmy również producentem rynien ciągnionych. Maszyna do produkcji rynien zamontowana jest na samochodzie, a produkcja rynien odbywa się na bieżąco na placu budowy inwestora. Dokonujemy obmiaru budynku który ma być orynnowany i produkujemy rynny dokładnie wg. wymiarów unikając się przy tym zbędnych odpadów blacharskich. Do tej usługi proponujemy od razu montaż rynny wraz z rurami spustowymi , kolankami i zaślepkami.

Naszym klientom możemy zaproponować sprzedaż ratalną na dogodnych warunkach przy minimum formalności.

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.
Centrum Budowlane
Andrzej Saczuk, 513 091 363 – sprzedaż hurtowa i detaliczna andrzej.saczuk@az-bud.com.pl
Wojtek Welo, 570 778 835 – sprzedaż detaliczna wojtek.welo@az-bud.com.pl
Centrum DOM i OGRÓD
Sławomir Demianiuk, 570 778 810 – serwis elektronarzędzi, urządzeń ogrodniczych i leśnych serwis@az-bud.com.pl
Paweł Furman, 533 554 481 – wypożyczalnia sprzętu budowlanego oraz ogrodniczego pawel.furman@az-bud.com.pl
Usługi Budowlane
Andrzej Zieniuk 508 142 301 – właściciel firmy, wycena inwestycji biuro@az-bud.com.pl
Dział Księgowości
Agnieszka Bujnik 501 447 852 – płatności, rozliczenia, ubezpieczenia ksiegowosc@az-bud.com.plISOVER LEGRAND OSPEL BORAMAX KNAUF DULUX ŚNIEŻKA NOBILES BLUE DOLPHIN SERWISTAL STEELA EUROWEK PROLINE WKRĘT-MET MAKTEC VULCAN MAKITA BOSCH FISKARS LAHTI PRO